İlçemize bağlı köylerde görev yapan altı (6) köy muhtarına başarı belgesi verildi. İlçe Kaymakamı Mustafa ÇİFTÇİ' nin 26.03.2013 ile 07.05.2013 tarihlerinde ziyaret ettiği Yirmidört (24) köy muhtarlığından, emsallerine göre başarılı çalışmalar sergileyen köy muhtarlarına 28.06.2013 tarihinde düzenlenen programla başarı belgeleri takdim edildi.

Törende bir konuşma yapan Kaymakam Mustafa ÇİFTÇİ 'Bu yıl ziyaret programına aldığımız köylerde köyü için gayret gösteren, çevre düzenlemesi, sosyal tesis, cami, mezarlık ihata duvarı, kanalizasyon gibi işleri devlet-vatandaş iş birliği ile tamamlayan ve hizmete sokan muhtarlarımızı teşvik etmek için başarı belgesi vermeyi planladık. Diğer On yedi (17) köyümüzü de ziyaret ettikten sonra benzer çalışmalar yapan muhtarlarımıza da başarı belgesi vermeyi düşünüyoruz. Gönül arzu eder ki tüm muhtarlarımıza başarı belgesi verelim ama o zaman da adaletsiz bir uygulamaya yol açmış oluruz. Ben köye yönelik hizmetlerinden ve gayretli çalışmalarından dolayı değerli muhtarlarımıza teşekkür ediyor, hayırlı hizmetlerinin bundan sonra da devamını diliyorum.' Dedi.

Daha sonra Aydınlar, K.Selimağa, Tatık, Benzer, Yeniyhapan ve Yeniköy Muhtarlarına hazırlanan başarı belgeleri takdim edildi.


 
T.C. Kaman Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesidir. Her Hakkı Saklıdır.
( Not: Sitemizde İçerik Ekleme ve Düzenlemesi Devam Etmektedir.)
.