Kaman Gençlik Merkezince organize edilen ‘’Göz Yaşı Geceleri, Son Kale Türkiye’’ adlı gösteri Kaman’da yapıldı.
Kaman Gençlik Merkezince organize edilen, Haşim Akten ve ekibinin düzenlendiği  ‘’Göz Yaşı Geceleri, Son Kale Türkiye’’ adlı gösteri Kaman Kültür Merkezi Toplantı Salonunda yapıldı. 15 Temmuz darbe girişiminin iç ve dış kuvvetlerce nasıl tezgâhlandığının Haşim Akten ve ekibinin yaptığı sunum ve kısa oyunlarla anlatıldığı gösterim Kaman Kültür Merkezini dolduran yaklaşık 400 kişilik kalabalığın büyük beğenisini kazandı.
Kırşehir Valisi Necati Şentürk 15 Temmuz gecesi Kırşehir’de yaşadıklarını anlattığı konuşmasının sonunda Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan ile beraber Göz Yaşı Geceleri ekibine teşekkür edip çiçek takdim etti.
Program sonunda Kaman Gençlik Merkezi Müdürü Cengiz Arslan ‘’ Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Kaman Gençlik Merkezi olarak, gençlerin sosyal ve kültürel açıdan gelişimine katkıda bulunmak ve yaşanılan 15 Temmuz darbe girişimini hem gençlere hem de Kaman halkına etkini bir şekilde anlatmak amacıyla Göz Yaşı Geceleri ekibinin hazırladığı Son Kale Türkiye adlı gösteriyi Kaman’da sergiledik.’’ diyerek Göz Yaşı Geceleri ekibine ve salonu dolduran Kaman halkına katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Programa Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Kaman Kaymakamı Murat Girgin, Gençlik Spor İl Müdürü Emre Arslan, Kaman Gençlik Merkezi Müdürü Cengiz Arslan ile birçok kurum müdürü katıldı. 
 
 
 
 
T.C. Kaman Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesidir. Her Hakkı Saklıdır.
( Not: Sitemizde İçerik Ekleme ve Düzenlemesi Devam Etmektedir.)
.