Saygıdeğer Kamanlılar,
 
Kıymetli Mesai Arkadaşlarım,
 
İçişleri Bakanlığının 30 Kasım 2016 tarih ve 2016/861 sayılı Müşterek Kararnamesi ile atandığım Kaman Kaymakamlığı görevime 13/12/2016 tarihi itibariyle başlamış bulunuyorum.
 
Tarımda, hayvancılık ve turizmde büyük bir potansiyeli olan Kaman ilçemizde siz değerli halkımıza hizmet etmenin onurunun ve aynı zamanda sorumluluğunun bilinciyle daha yaşanabilir, gelişmiş ve güzel bir Kaman için hep birlikte çalışacağız.
 
Görev yapacağım dönem içerisinde başta toplumun huzur ve güveninin sağlanması olmak üzere, yaşlılarımıza, engellilerimize, korunmaya muhtaç çocuklarımıza, şehit ve gazilerimize daha hızlı ve etkin olmak üzere; eğitim, sağlık, tarım, sanayi, ticaretin ve turizmin geliştirilmesi konularında mesafe alıcı bir hizmet anlayışıyla çalışacağım.
 

Görevim süresince; Adalet, tarafsızlık,  insan haklarına dayalı, hakkaniyeti üstün tutan, hesap verebilir, şeffaf bir yönetim anlayışı içerisinde yerel yönetimlerimizin, muhtarlarımızın, sivil toplum örgütlerimizin, kamu kurum ve kuruluşlarımızdaki mesai arkadaşlarımın, basınımızın ve sağduyulu aziz Kamanlı vatandaşlarımızın katkı ve yakın desteklerini, tecrübelerini, bilgilerini, emeklerini esirgemeyeceklerine inanıyorum.
 
Birlikte çalışacağım mesai arkadaşlarımın görev ve sorumluluk bilinciyle ve ekip ruhuyla Kaman’a en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacağız.
 

Bu duygu ve düşünceler ile selam ve saygılarımı sunarım.
 
 
 
 
T.C. Kaman Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesidir. Her Hakkı Saklıdır.
( Not: Sitemizde İçerik Ekleme ve Düzenlemesi Devam Etmektedir.)
.