Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü ile Özel İdare Müdürlüğünden otuz (30) personelin katıldığı İSO-9001:2008 hizmet kalite eğitimleri tamamlandı.

03.05.2013 tarihinde başlayan ve iki ay süren eğitim çalışmalarının ardından, 03.07.2013 tarihinde programın bitmesi nedeni ile bir tören düzenlendi. Törene Kaman Kaymakamı Mustafa ÇİFTÇİ, birim amirleri ve Kıraç Yönetim Danışmanlığı Adına Dr. Muzaffer KIRAÇ katıldı. Törende bir konuşma yapan Kaymakam Mustafa ÇİFTÇİ 'Yaklaşık sekiz ay önce yeni yapılan hizmet binasına taşındık. Böyle güzel bir binada Kaymakamlık olarak sunduğumuz hizmetlerin de bir standarda kavuşması ve vatandaş memnuniyetinin en üst düzeye çıkarmak amacıyla İSO-9001 Hizmet Kalite Belgesi için ADN Danışmanlık firmasıyla Mayıs ayı başlarında bir sözleşme imzaladık. Yaklaşık 2 ay süren eğitim çalışmalarının ardından Hizmet Kalite belgesi almaya hak kazandık.


Bu vesileyle başta daire amirlerimiz olmak üzere hizmet içi eğitime katılan tüm personelimize ve Danışmanlık hizmeti aldığımız firma yöneticisi Dr. Muzaffer KIRAÇ Bey'e teşekkür ediyorum. Bu çalışmanın Kaymakamlık binasında hizmet veren diğer kurumlara da örnek olmasını temenni ediyorum. İnşallah aldığımız hizmet kalite belgesinin sorumluluğunu her an düşünerek, ekip ruhuyla vatandaş memnuniyetini esas alarak daha iyi hizmet üretmeye ve standartları yükseltmeye gayret edeceğiz. İlçemize hayırlı olsun'' dedi.

Dr. Muzaffer KIRAÇ da, eğitime katılan personelin iyi bir performans sergilediğini, kısa sürede çalışmaların başarıyla sonuçlandığını ve Kaymakamlığın Kalite belgesini almaya kazandığını ; ancak kontrollerin her yıl devam edeceğini ve standartların korunması şartıyla belgenin her yıl yenileceğini kaydetti.
Konuşmaların ardından Kalite Belgesi ve bayrağı Kaman Kaymakamı Mustafa ÇİFTÇİ tarafından teslim alındı.


 
T.C. Kaman Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesidir. Her Hakkı Saklıdır.
( Not: Sitemizde İçerik Ekleme ve Düzenlemesi Devam Etmektedir.)
.