Kaman’da İlçe Kaymakamı Murat Girgin tarafından organize edilen İlçe Jandarma Komutanı Gürkan Gündüz ile İlçe Emniyet Müdür Vekili Ümit Ekinci’nin konuşma yapıp Kaman’da bulunan tüm mahalle ve köy muhtarlarının katıldığı güvenlik toplantısı Kaman Kaymakamlığı toplantı salonunda yapıldı.
Kırşehir’in Kaman ilçesinde Kaman Kaymakamı Murat Girgin, Kaman İlçe Jandarma Komutanı Gürkan Gündüz, İlçe Emniyet Müdür Vekili Ümit Ekinci, Kurum Müdürleri ve Kaman’da bulunan tüm mahalle ile köy muhtarlarının bulunduğu güvenlik toplantısı yapıldı.
İlçe Kaymakamı Murat Girgin asker ve polislere yönelik ülkemizde son zamanlarda birçok terör saldırısı olduğu söylenirken ‘’İlçemizde kontrol noktaları kurularak sıkı denetimler yapılıyor. Emniyet ve jandarma ekiplerimiz ellerinden geldiğince denetimlerini yapsa de halkımızın da bu konuda duyarlı olması gerekmektedir. Özellikle köy ve mahalle muhtarlarımızın daha dikkatli olmasını rica ediyorum. Muhtarlarımızdan en büyük isteğimiz bizlerle işbirliği içinde olmalarıdır. Köy ve mahallelerimize yeni gelen, ev tutan, araç kiralayan kişilere dikkat edip şüpheli gördükleri kişileri ihbar etmeleri gerekmekte. Hassas bir dönemden geçiyoruz. Devletimiz bizlerin güvenliği için her türlü tedbiri alıyor. Bizde yardımcı olalım’’ diyerek muhtarlardan dikkatli olmalarını istedi.
 
 
 
 
T.C. Kaman Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesidir. Her Hakkı Saklıdır.
( Not: Sitemizde İçerik Ekleme ve Düzenlemesi Devam Etmektedir.)
.