Kaman’da bulunan Çağırkan Hacı Meşhude Yılmaz İmam Hatip Orta Okuluna Ankara Yeni Mahalle Harzemşah İlk Okulu 4. Sınıf Öğrencileri çeşitli hediyeler gönderdi.
Kaman ilçesine bağlı Çağırkan Hacı Meşhude Yılmaz İmam Hatip Orta Okuluna Ankara Yeni Mahalle Harzemşah İlk Okulu öğrencileri çeşitli hediyeler göndererek kardeşlik bilincini ortaya serdi.
Harzemşah İlk Okulu 4. Sınıf Öğretmeni Meltem Gürses aracılığıyla Kaymakamımız Murat GİRGİN ve eşine ulaştırılan çeşitli kırtasiye, oyuncak, kıyafet ve mektuplar Kaymakamımız tarafından Kaman Çağırkan Hacı Meşhude Yılmaz İmam Hatip Orta Okuluna iletildi. Kaymakamımız Murat GİRGİN, eşi ve Kaman İlçe Milli Eğitim Müdürü Muzaffer DEMİRCİ tarafından 4. Sınıf öğrencilerine dağıtılan hediyeler öğrenciler tarafından sevinç ve mutlulukla karşılandı. Özellikle Kaymakamımız gönderilen mektuplardan bazılarını okuduğu anda sınıfta duygu dolu anlar yaşandı. Birbirlerini hiç görmeyen ilkokul çağında ki öğrencilerin paylaşma ve yardımlaşma arzuları, gerek Kaymakamımız gerekse sınıfta bulunan diğer kişiler tarafından takdirle karşılandı.
Kaymakamımız Murat GİRGİN bu anlamlı hediyeler için Harzemşah Yeni Mahalle İlk Okulu öğrencilerine teşekkür ederken Kaman Çağırkan Hacı Meşhude Yılmaz İmam Hatip Orta Okulundan da aynı duyarlılığı beklediğini ve mektupların karşılıksız bırakılmaması gerektiğini söyledi.
 
 
 
 
T.C. Kaman Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesidir. Her Hakkı Saklıdır.
( Not: Sitemizde İçerik Ekleme ve Düzenlemesi Devam Etmektedir.)
.