Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı ve İlçemiz Kaymakamı Sn. Mustafa ÇİFTÇİ başkanlığında ve 40 Köy muhtarıile İl Genel Meclis Üyelerinin katılımıyla yapılan Köylere Hizmet Götürme Birliği İl Genel Meclis Üyesi ve Muhtar Üye seçimi 06.04.2011 tarihinde saat 13:30 da Aziz Şehitlerimiz Anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından 2010 mali yılı kesin hesabının görüşülmesi 2010 yılı icraat raporunun okunması Köylere yönelik hizmet ve çalışmaların değerlendirilmesi yapılarak Birlik Başkan Vekili ile Katip üyelerinin seçimi ve Birlik Encümen Üye seçimine geçilmiştir.

Birlik Başkan Vekilliğine Y.Çiftlik Köyü Muhtarı Davut TEKELİ seçilmiştir.
İl Genel Meclis Üyelerinden Daimi üyelik için Aday olan Aydın Yaman, Arif TEKELİ ve Yılmaz Uzunay arasında geçen oylamada Yılmaz Uzunay 28 Aydın Yaman 24 ve Arif Tekeli 16 oy alarak Köylere Hizmet Götürme Birliği Daimi encümeni olarak Yılmaz UZUNAY ve Aydın YAMAN seçilmişlerdir.

Birliğimize Üye muhtarlardan Tatık Köyü Muhtarı Tuncay Kılıç, Benzer Köyü Muhtarı Osman Çelik, Karakaya Köyü Muhtarı Davut Korkmaz, S.Bağbaşı Köyü Muhtarı Mikail Kızılırmak Daimi Encümenlik için aday olmuşlardır. Yapılan oylamada Tuncay Kılıç 20 Osman Çelik 18 Davut Korkmaz 16 Mikail Kızılırmak 11 oy alarak Köylere Hizmet Götürme Birliği Daimi Muhtar Üyeliğine Tuncay Kılıç ve Osman Çelik seçilmişlerdir.

Oylamanın tamamlanmasının ardından İlçe Kaymakamımız Mustafa ÇİFTÇİ seçilen Muhtar ve İl Genel Meclis Üyelerine tebriklerini sunmuş tebrik ve iyi dileklerin sunulmasıyla toplantı sona ermiştir.


 
T.C. Kaman Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesidir. Her Hakkı Saklıdır.
( Not: Sitemizde İçerik Ekleme ve Düzenlemesi Devam Etmektedir.)
.