Kaymakamlığımızca ilçede bulunan mahalle ve köy muhtarlarıyla aylık toplantı yapıldı. Toplantıya Kırşehir Valisi Necati ŞENTÜRK'te katıldı.
Kaman Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Kırşehir Valisi Necati ŞENTÜRK, Kaman Kaymakamı Murat GİRGİN, Kaman Belediye Başkanı Erhan TALU, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı, STK başkanları, çok sayıda daire başkanı ile Kaman'da bulunan mahalle ve köy muhtarları katıldı.
Kaymakamımız Murat GİRGİN vatandaşlarımızın ihtiyaç ve sorunlarını dinlemek için düzenli olarak her ay bu toplantıları yapmaya çalıştıklarını belirtip ilçemizde yapılan yatırımlar hakkında muhtarlarımıza bilgi verdi.
Valimiz Sayın Necati Şentürk yaptığı konuşmada güvenlik, altyapı, sağlık, eğitim, tarım gibi kamu hizmetlerinin en verimli bir şekilde vatandaşlarımıza ulaştırılması gayretinde olduklarını söyledi. Kaman’ın canlı, hareketli ve en güzide ilçelerimizden biri olduğunu belirten Valimiz Sayın Necati Şentürk, “Kamanda vatandaşlarımız geçiminin büyük kısmını hayvancılık ve tarımdan sağlamaktadırlar. Biz de ilçemizde bu alanlarla ilgili önemli çalışmalar yürütmekteyiz. Köylerimize ve mahallelere İl Özel İdaremiz aracılığı ile önemli hizmetler götürülmektedir. Kaman’a yapılan yatırımlar hızla devam edecektir’ dedi.
Sayın Valimiz Necati ŞENTÜRK, buradaki toplantıdan sonra Kaymakamlığımızı ziyaret ederek Kaymakamımız Murat GİRGİN’den ilçemiz ve ilçedeki yatırımların durumu hakkında brifing alması ile program sona erdi.
 
 
 
 
 
T.C. Kaman Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesidir. Her Hakkı Saklıdır.
( Not: Sitemizde İçerik Ekleme ve Düzenlemesi Devam Etmektedir.)
.