Zafer Kiraz'ın ”Etkili İletişim ve Beden Dili” ve Filiz Cansever’in ''Sınav Kaygısı ve Motivasyon'' adlı semineri yoğun ilgi gördü.
 4 Mart Cumartesi günü Kaman Kültür Merkezinde, Kaymakamlığımız ve Kaman Şehit Gökhan Yıldırım Anadolu Lisesi'nin düzenlediği etkinliğe Filizlenen Hayatlar Eğitim ve Danışmanlık Merkezi yöneticisi ve Eğitmeni Filiz Cansever’in ''Sınav Kaygısı ve Motivasyon'' konulu semineri ve Uygulamalı eğitimleriyle başlayan programa öğrenci ve velilerin ilgisi yoğundu.
TRT’nin duayen ismi Zafer Kiraz’ın  ''Etkili İletişim ve Beden Dili'' sunumu ise sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşirken renkli görüntüler, samimi sohbetler ve uygulama çalışmaları büyük beğeni topladı.
Seminere Kaman Kaymakamı Murat GİRGİN, Kaman Belediye Başkan Yardımcısı Eftal AVŞAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muzaffer DEMİRCİ, Okul Müdürü Gencay ÇAVUŞ’un yanı sıra okul öğretmen ve öğrencileri ile çok sayıda veli ve vatandaş katıldı.
Programın sonunda Kaymakamımız Murat GİRGİN kısa bir konuşma yaparak katılımlarından dolayı Zafer KİRAZ ve Filiz CANSEVER’e teşekkür edip çeşitli hediyeler ve plaket verdi.
 
 
 
 
T.C. Kaman Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesidir. Her Hakkı Saklıdır.
( Not: Sitemizde İçerik Ekleme ve Düzenlemesi Devam Etmektedir.)
.