MURAT GİRGİN
 
1977 yılında Aydın-Umurlu’da doğdu. Orta ve lise öğrenimini Aydın Adnan Menderes Anadolu Lisesinde tamamladı. 2000 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Aralık 2000`de Balıkesir Kaymakam Adayı olarak mesleğe başladı. Aydın-Yenipazar, Nevşehir Acıgöl ve Denizli-Güney ilçelerinde kaymakam vekilliği yaptı.
2002-2003 öğretim döneminde İngiltere’de Nottingham Üniversitesinde Sosyal Politika ve Yönetim alanında yüksek lisans çalışmasını tamamladı. 2016 yılında Dicle Üniversitesi’nde İşletme Ana Bilim dalında doktora programını tamamlayarak doktor unvanını aldı.
Sırasıyla Çankırı-Yapraklı Kaymakamlığı, Diyarbakır-Çüngüş Kaymakamlığı, Mardin-Yeşilli Kaymakamlığı, Mardin-Nusaybin Kaymakamlığı ve İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.
Matematik öğretmeni Zeynep Girgin hanımefendi ile evli ve iki kız çocuk babasıdır.
 
                                                                                                                İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR
 
S.NO
İDARECİNİN ADI SOYADI
ASIL
VEKİL
BAŞ.TARİHİ
AYRIL.TAR.
 
1
Mustafa YALÇIN
Asıl
 
28/12/1966
02/01/1968
2
Mehmet KOŞAR
 
Vekil
02/01/1968
12/01/1968
3
Mustafa YALÇIN
Asıl
 
12/01/1968
29/09/1970
4
Rasih ÖZBEK
 
Vekil
29/09/1970
01/03/1971
5
Yusuf ŞAHİN
 
Vekil
01/03/1971
15/06/1971
6
Haluk SAYGI
 
Vekil
15/06/1971
28/07/1971
7
Yusuf ŞAHİN
 
Vekil
18/07/1971
04/08/1971
8
Hüsnü TUĞLU
Asıl
 
04/08/1971
02/09/1971
9
Hüseyin ERKAL
 
Vekil
02/09/1971
22/09/1972
10
Hüsnü TUĞLU
Asıl
 
22/09/1972
04/04/1973
11
Hasan AYDOĞAN
 
Vekil
04/04/1973
07/04/1973
12
Hüsnü TUĞLU
Asıl
 
07/04/1973
18/04/1973
13
İbrahim ÖZTEKİN
 
Vekil
18/04/1973
21/04/1973
14
Hüsnü TUĞLU
Asıl
 
21/04/1973
21/05/1973
15
İbrahim ÖZTEKİN
 
Vekil
21/05/1973
02/07/1973
16
Mustafa KOŞOK
 
Vekil
02/07/1973
11/07/1973
17
Gazi KAYA
 
Vekil
11/07/1973
02/02/1974
18
İsmail SONIŞIK
 
Vekil
02/02/1974
13/02/1974
19
Gazi KAYA
 
Vekil
13/02/1974
21/02/1974
20
İbrahim ÖZTEKİN
 
Vekil
21/02/1974
03/04/1974
21
İsmail SONIŞIK
 
Vekil
03/04/1974
25/07/1974
22
Erdoğan ERTEKİN
Asıl
 
25/07/1974
13/05/1976
23
H.Tosun KARATAŞ
 
Vekil
13/05/1976
20/09/1976
24
Y.Yaşar KIRIMLI
Asıl
 
20/09/1976
30/06/1978
25
Zeynal YILMAZ
 
Vekil
30/06/1978
19/07/1978
26
Erol GÖKBERK
Asıl
 
19/07/1978
22/01/1979
27
Recep YAZICIOĞLU
 
Vekil
22/01/1979
16/02/1979
28
Erol GÖKBERK
Asıl
 
16/02/1979
19/02/1979
29
A.Cihat BEREKAT
 
Vekil
19/02/1979
12/03/1979
30
Erol GÖKBERK
Asıl
 
12/03/1979
13/03/1979
31
A.Cihat BEREKAT
 
Vekil
13/03/1979
23/08/1979
32
Erol ARIKAN
Asıl
 
23/08/1979
03/04/1980
33
Ferudun GÜRDAL
 
Vekil
03/04/1980
15/08/1980
34
Gazi KAYA
Asıl
 
15/08/1980
06/08/1983
38
Haydar ŞEN
Asıl
 
03/09/1983
03/09/1984
40
Fethi KÖKSAL
Asıl
 
17/09/1984
02/07/1986
41
Selim ÇEBİROĞLU
 
Vekil
02/07/1986
03/08/1986
42
Fethi KÖKSAL
Asıl
 
03/08/1986
03/10/1986
44
M.Suphi OLCAY
Asıl
 
04/11/1986
01/09/1989
47
Kemal BAŞER
Asıl
 
01/09/1989
01/11/1990
48
Muzaffer YILDIZ
 
Vekil
21/03/1991
26/08/1991
49
A.Faruk TÜRKEL
 
Vekil
04/09/1991
04/11/1991
50
Kemal BAŞER
Asıl
 
04/11/1991
16/11/1991
51
A.Faruk TÜRKEL
 
Vekil
16/11/1991
30/01/1992
52
Muzaffer YILDIZ
 
Vekil
30/01/1992
17/03/1992
53
Saim PARLAK
 
Vekil
17/03/1992
16/06/1992
54
Ramazan ALTINOK
 
Vekil
16/06/1992
21/07/1992
55
Cemal YILDIZER
Asıl
 
25/07/1992
25/07/1994
56
Şefik AYTEKİN
Asıl
 
06/09/1994
15/09/1999
57
Abdulkadir TOPÇU
Asıl
 
16/09/1999
14/10/1999
58
Abdulkadir TOPÇU
Asıl
 
14/10/1999
17/05/2000
59
Sadettin KALKAN
Asıl
 
24/06/2000
08/10/2003
60
Süleyman ERDOĞAN
Asıl
 
08/10/2003
17/10/2006
61
Şaban ACAR
Asıl
 
27/10/2006
20/08/2008
62
Abdullah KÜÇÜK
Asıl
 
02/09/2008
05/08/2010
63
Mustafa ÇİFTÇİ
Asıl
 
28/08/2010
18/09/2014
64
Hakan ŞEN
Asıl
 
21/10/2014
11/08/2016
65
Murat GİRGİN
Asıl
 
13/12/2016
 
 
 
 
 
 
T.C. Kaman Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesidir. Her Hakkı Saklıdır.
( Not: Sitemizde İçerik Ekleme ve Düzenlemesi Devam Etmektedir.)
.