Vergi Haftası münasebetiyle İlçe Vergi Dairesi Müdürü Mustafa KILIÇ, Vergi Dairesi Gelir Uzmanı Renktaş YILDIRIM ile Memur Merve Bircan KÜÇÜKDEMİRCİ, İlçe Kaymakamımız Murat Girgin’i makamında ziyaret etti.
 
Vergi Haftası’nın bu yıl 27 Şubat-3 Mart arasında tüm yurtta olduğu gibi Kaman'da da  çeşitli etkinliklerle kutlayacaklarını belirtti. Vergi bilincini oluşturabilmek için ilçemizdeki gelir vergisi ödeyecek mükellefleri ziyaret edeceklerini, meslek odalarımızı ziyaret ederek vergi bilincini anlatacaklarını belirtti.
 
Kaymakamımız, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Ülkemizde vergi bilincinin oluşturulması, ülkemizin kalkınması açısından son derece önemlidir. Ülkemizin ve İlçemizin kalkınmasında hak ettiği yere gelmesinde bizim vergilerimizi zamanında düzenli ödememiz, tüm vatandaşlarımız için son derece önemlidir.
 
Eğitimden sağlığa, sanayiden, güvenliğe kadar tüm kurumlarımızdan verilen kamu hizmetleri, bir yurttaşlık vazifesi olan vergi sayesinde yürütülebilmektedir.
 
Kaman İlçemiz de borcumuza sadık ve vergisini zamanında ödeyen insanlardan oluşmaktadır. Bu konuda vatandaşlarımızı tebrik ediyorum.
 
Bu vesile ile Vergi Haftasını kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum diye konuştu.
 
 
 
 
 
 
T.C. Kaman Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesidir. Her Hakkı Saklıdır.
( Not: Sitemizde İçerik Ekleme ve Düzenlemesi Devam Etmektedir.)
.