A- 2+1 BRÜT 75 M2 ALT GELİR GRUBU DAİRELER BAŞVURU ŞARTLARI

Projeye başvuru yapabilmek için, başvuru sahibinin;

  1. T.C. vatandaşı olması,
  2. Projenin bulunduğu il/ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması
  3. Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve Toplu Konut İdaresinden konut kredisi kullanmamış olması
  4. Kendisine eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı / kat mülkiyetli bağımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun (tarla, bağ, bahçe, köy evi ve işyeri hariç) olmaması, (Başvuru sahibinin hisseli olarak sahip olduğu gayrimenkuller hariç)
  5. Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması (Eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır.),
  6. Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3.200 TL olması (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200 TL olarak uygulanmaktadır.),
  7. Bir hane halkı adına -yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları-yalnızca bir adet başvuru yapması,gerekmektedir.

Vatandaşlarımızın yukarıdaki şartları karşılaması durumunda, 4.000,00 TL başvuru bedelini 11 Nisan - 20 Mayıs 2016 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası Kaman Şubesine yatırarak başvuruda bulunabileceklerdir.

B- 3+1 BRÜT 110 M2 KONUTLARIN BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuracak vatandaşlarımız 6.000,00 TL başvuru bedelini 11 Nisan - 20 Mayıs 2016 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası Kaman Şubesine yatırarak başvuruda bulunabileceklerdir.


 
T.C. Kaman Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesidir. Her Hakkı Saklıdır.
( Not: Sitemizde İçerik Ekleme ve Düzenlemesi Devam Etmektedir.)
.